קורסים
טיפולים


הפרעות קשב וריכוז

אימון (קוצ'ינג) לבעלי הפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז (ADHD)

ההסבר הנוירולוגי להפרעת קשב וריכוז הוא: הפרעה הנובעת מבעיה פיזיולוגית ונוירו-טרנסמיטורים המוחיים בעיקר חוסר בדופאמין שמועבר ונספג במוח .האבחנה היא קלינית בעיקרה אך לא תמיד היא מדויקת. באבחון משלבים ראיון עם הילד וההורים, תצפיות של גורמים בסביבתו של הילד על התנהלותו השוטפת, דפוסי התנהגות , בדיקה גופנית ונוירולוגית וטסטים קוגניטיביים. לעיתים הפרעת הקשב מלווה בהיפראקטיביות (פעלתנות יתר) או אימפולסיביות. יש אחוז גבוה בין בעלי הפרעות קשב וריכוז שמאובחנים גם כליקויי למידה, קושי בשליטה על כעסים, מרדניות, הפרעות התנהגות, הפרעות במצבי רוח, חרדות ,הפרעות בשינה וטיקים.

בטרם נגשים להתערבות יש לערוך:

אבחון פסיכולוגי מלא , מבחני שאלונים TOVA נוירולוג או נוירו-פסיכולוג ,להורים ולמחנכת ,הישגים לימודיים,אבחוני רקע התפתחותי.
מומלץ מאוד לערוך במקביל גם מבחנים לאיתור לקויות למידה כדי לעבוד על שניהם במקביל.

ככל שהילדים גדלים ומתפתחים הם חשופים להערות על התנהגותם, לעיתים יש להם בעיה בשליטה על כעסים, הם חשים דחייה, מתקשים בארגון זמן, לא מסוגלים לחלוק את הקשב שלהם בכמה אירועים בו זמנית...והם מפתחים מחשבות שליליות אוטומטיות לגבי עצמם. בהמשך הם בונים מערכת חשיבה והגנה הבאה לסייע להם להתמודד עם המגבלות.

ורד בראון
הפרעות קשב וריכוז

לחצו כאן לכתבה שפורסמה במקומוני השרון

קצת על עצמי

פתיחת קורסים חדשים:


תקשור - בוקר וערב

טרנספורמציה אישיותית - הקורס פותח חלון למודעות והבנות, מרחיב את  הידע על  העידן החדש, מקנה כלים לשימוש באנרגיות חדשות,  יחד עם כלים מעשיים לשחרור מרגשות שליליים ואוטומטים שמנהלים אותנו (וממררים את חיינו...).

הקורס "טרנספורמציה אישיותית"  התקבל בתקשור על ידי ה-"יפות" (יפה ויפה), נלמד בקבוצות אינטימיות וכולל סדנה לעבודה אישית.


שיחזור גילגולים

הכשרת מטפלים אינטויאיטיביים  ובמגע

העצמה אישית ורוחנית

שילוב גישה ההוליסטית (גוף-נפש) בגני ילדים

סדנאות של סופי שבוע :
*  שישבת עם מלאכים
*  קלפים טיפוליים-מנוף לצמיחה
*  נקוי והטענה מרכזים האנרגטיים והתחברות לשפע